teplota
3.4 °C
5.12.2022 15:19:30
tlak
1013.8 hPa
5.12.2022 15:19:40
vlhkost
-4.2 %
5.12.2022 15:19:36

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Sun 18.9.2022 Mon 19.9.2022 Tue 20.9.2022 Wed 21.9.2022 Thu 22.9.2022 Fri 23.9.2022 Sat 24.9.2022 Sun 25.9.2022 Mon 26.9.2022 Tue 27.9.2022 Wed 28.9.2022 Thu 29.9.2022 Fri 30.9.2022 Sat 1.10.2022
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min -9.7 °C z roku 2010
max 12 °C z roku 2006
více...
Východ a západ slunce
východ: 7:38 západ: 15:58
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 8227 celkem: 25027469
© Zdeněk Černý