teplota
5.4 °C
18.2.2020 10:07:51
tlak
1019.1 hPa
18.2.2020 10:07:36
vlhkost
72.3 %
18.2.2020 10:07:32

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Sun 2.2.2020 Mon 3.2.2020 Tue 4.2.2020 Wed 5.2.2020 Thu 6.2.2020 Fri 7.2.2020 Sat 8.2.2020 Sun 9.2.2020 Mon 10.2.2020 Tue 11.2.2020 Wed 12.2.2020 Thu 13.2.2020 Fri 14.2.2020 Sat 15.2.2020
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min -8.2 °C z roku 2009
max 15.7 °C z roku 2019
více...
Východ a západ slunce
východ: 7:00 západ: 17:22
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 3490 celkem: 16569433
© Zdeněk Černý