teplota
15.1 °C
30.9.2020 16:20:24
tlak
1011.2 hPa
30.9.2020 16:20:34
vlhkost
60.9 %
30.9.2020 16:20:04

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Sun 2.2.2020 Mon 3.2.2020 Tue 4.2.2020 Wed 5.2.2020 Thu 6.2.2020 Fri 7.2.2020 Sat 8.2.2020 Sun 9.2.2020 Mon 10.2.2020 Tue 11.2.2020 Wed 12.2.2020 Thu 13.2.2020 Fri 14.2.2020 Sat 15.2.2020
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min 1.9 °C z roku 2018
max 26.8 °C z roku 2014
více...
Východ a západ slunce
východ: 6:56 západ: 18:38
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 5907 celkem: 18134697
© Zdeněk Černý