teplota
11.1 °C
20.10.2019 10:31:00
tlak
1010.7 hPa
20.10.2019 10:31:10
vlhkost
96.5 %
20.10.2019 10:30:41

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Fri 27.9.2019 Sat 28.9.2019 Sun 29.9.2019 Mon 30.9.2019 Tue 1.10.2019 Wed 2.10.2019 Thu 3.10.2019 Fri 4.10.2019 Sat 5.10.2019 Sun 6.10.2019 Mon 7.10.2019 Tue 8.10.2019 Wed 9.10.2019 Thu 10.10.2019
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min -2.2 °C z roku 2009
max 22.6 °C z roku 2013
více...
Východ a západ slunce
východ: 7:26 západ: 17:58
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 2999 celkem: 15654474
© Zdeněk Černý