teplota
28.1 °C
24.6.2021 15:10:27
tlak
1015.1 hPa
24.6.2021 15:10:12
vlhkost
38.9 %
24.6.2021 15:10:08

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Sat 29.5.2021 Sun 30.5.2021 Mon 31.5.2021 Tue 1.6.2021 Wed 2.6.2021 Thu 3.6.2021 Fri 4.6.2021 Sat 5.6.2021 Sun 6.6.2021 Mon 7.6.2021 Tue 8.6.2021 Wed 9.6.2021 Thu 10.6.2021 Fri 11.6.2021
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min 6.4 °C z roku 2015
max 36.9 °C z roku 2016
více...
Východ a západ slunce
východ: 4:47 západ: 21:13
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 3650 celkem: 20387537
© Zdeněk Černý