teplota
12.8 °C
18.2.2019 16:16:44
tlak
1015.8 hPa
18.2.2019 16:16:54
vlhkost
32.9 %
18.2.2019 16:16:49
Pacnet.cz - Sledování TV
reklama

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Wed 30.1.2019 Thu 31.1.2019 Fri 1.2.2019 Sat 2.2.2019 Sun 3.2.2019 Mon 4.2.2019 Tue 5.2.2019 Wed 6.2.2019 Thu 7.2.2019 Fri 8.2.2019 Sat 9.2.2019 Sun 10.2.2019 Mon 11.2.2019 Tue 12.2.2019
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min -8.2 °C z roku 2009
max 11.4 °C z roku 2010
více...
Východ a západ slunce
východ: 7:00 západ: 17:22
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 9734 celkem: 13707141
© Zdeněk Černý