teplota
-7.5 °C
23.1.2019 4:56:10
tlak
997.3 hPa
23.1.2019 4:55:56
vlhkost
91.3 %
23.1.2019 4:55:51
Pacnet.cz - Sledování TV
reklama

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Fri 4.5.2018 Sat 5.5.2018 Sun 6.5.2018 Mon 7.5.2018 Tue 8.5.2018 Wed 9.5.2018 Thu 10.5.2018 Fri 11.5.2018 Sat 12.5.2018 Sun 13.5.2018 Mon 14.5.2018 Tue 15.5.2018 Wed 16.5.2018 Thu 17.5.2018
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min -19.5 °C z roku 2006
max 4.1 °C z roku 2018
více...
Východ a západ slunce
východ: 7:40 západ: 16:38
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 2447 celkem: 13334525
© Zdeněk Černý