teplota
18.7 °C
18.6.2024 1:22:14
tlak
1016 hPa
18.6.2024 1:22:00
vlhkost
64 %
18.6.2024 1:21:55

Pacovský teploměr

Průběhy a statistika z minulých dnů

Pacnet.cz
Zobrazení různých průběhů nebo tabulek.
Vyberte rozsah a požadovaný způsob zobrazení nebo zkuste jeden z rychlých odkazů v závorkách.

(poslední 3 dny, 7 dní, 14 dní)

(poslední týden, měsíc, rok)
po ,
(poslední měsíc, rok, roky)

(poslední týden, měsíc)
od dne  (kalendář)
do dne  (kalendář)
velikost grafů
<< předchozí dny následující dny >>
Sun 5.5.2024 Mon 6.5.2024 Tue 7.5.2024 Wed 8.5.2024 Thu 9.5.2024 Fri 10.5.2024 Sat 11.5.2024 Sun 12.5.2024 Mon 13.5.2024 Tue 14.5.2024 Wed 15.5.2024 Thu 16.5.2024 Fri 17.5.2024 Sat 18.5.2024
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
Průběh hodnot
 
 
Dnešní rekordní hodnoty
teplota:
min 9.2 °C z roku 2015
max 43 °C z roku 2013
více...
Východ a západ slunce
východ: 4:46 západ: 21:12
Styly: šedá, modrá, zelená, černá
Počet přístupů dnes: 477 celkem: 30356098
© Zdeněk Černý